12. října 2013 – Obnovení provozu po povodních 2013

12. října 2013 – Obnovení provozu po povodních 2013

Po téměř 4 měsících náročných prací se  nám podařilo plně obnovit provoz naší Jezdecké školy Praha 7. Oproti předchozímu stavu jsme dokonce trojnásobně rozšířili kapacitu zastřešených boxů pro ustájení koní, dále jsme instalovali nové silnější topení pro celoroční vytápění klubovny a zejména vystavěli novou velkou jízdárnu. Nyní je tedy pro Vás plně k dispozici:

  • klubovna v zimním období s krásnými krbovými kamny a v létě s venkovní zahrádkou  s výhledem na malou jízdárnu
  • občerstvení včetně teplých jídel a točených nápojů
  • 12 kvalitních zastřešených boxů pro koně s možností dalšího rozšíření
  • velká a malá jízdárna s odpovídajícími parametry
  • sociální zařízení
  • šatna s možností úschovy Vašeho jezdecké vybavení