Zveme Vás na další ročník oblíbených příměstských táborů s koňmi a poníky. Probíhají na Císařském ostrově v Praze 7 v týdenních turnusech po celé léto. Informace a přihlášky na e-mailuTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Těšíme se na Vás!

Darujte svým blízkým poukaz na ježdění. Cena, počet hodin a čas dohodou. Jezdíme celoročně s dětmi od 3 let na ponících a s dospělými na koních, bereme začátečníky i pokročilé. Volejte na tel. 603 174 039 nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Nabízíme ježdění za víkendovou výpomoc v naší stáji. Pouze 15+ s bydlištěm v Praze. Prosíme zájemce, aby volali na tel.: 603 174 039. (nepište SMS ani jiné zprávy). 
 

Pokud se nákaza nemocí COVID-19 objevila ve vašem okolí (např. škole), anebo vy nebo někdo z blízkého okolí má chřipkové příznaky, prosíme, abyste situaci nepodceňovali, dodrželi 10denní odklad a dočasně do stáje nechodili. Děkujeme za pochopení a ohleduplnost.